Press


13

themes


987

happy customers


650

followers


9

years of experience


Get some informations

Latest news for press

26/02/2018
Speciální diagnostika úvodní obrázek

Speciální diagnostika I

Zvláštní podskupinou sériové diagnostiky jsou speciální diagnostická zařízení, umožňující „snadnou“ editaci chráněných datových oblastí řídicích jednotek. Trendem výrobců těchto speciálních rozhraní je jejich schopnost navazování komunikace přímo přes palubní síť automobilu, respektive přes diagnostickou zásuvku a uživatelská přívětivost v rámci nestandardních diagnostických procedur.
03/05/2016
Jak spravne vybrat osciloskop

Jak vybrat správný osciloskop?

Začínáte s diagnostikou pomocí digitálního osciloskopu? Hledáte vhodný přístroj do začátků? Nevíte, podle kterých kritérií se při výběru rozhodovat? Na jaké parametry a funkce si dát pozor a které naopak v automobilové diagnostice nevyužijete? V tomto stručném nákupním rádci se dozvíte to nejdůležitější, co potřebujete před nákupem vědět.
06/01/2016
Škoda SuperB

Laurin & Klement, díl IV. – Velká vítězství

  Stručný souhrn: V posledním čtvrtém dílu našeho miniseriálu jsme doslova prožili obrovský úspěch strojů a vozidel značky L&K, nejen na poli závodním, ale i průmyslovém a obchodním.
21/12/2015
díl III. - Laurin & Klement

Laurin & Klement, díl III. – Laurin & Klement

Stručný souhrn: Ve třetí části našeho mini seriálu jsme si připomněli těžkosti, které provázely oba podnikatele v začátcích výroby prvních motocyklů. Bez vynikajících prodejních schopností Václava Klementa by se firmě Laurin & Klement pravděpodobně uspět nepodařilo.
15/12/2015
Laurin & Klement, díl II.

Laurin & Klement, díl II. – Selfmademan Václav Klement

Stručný souhrn: V tomto pokračování našeho miniseriálu o vzniku československého automobilového průmyslu jsme si připomněli těžké začátky i první úspěchy otce a průkopníka československého automobilového průmyslu, selfmademana Václava Klementa a jeho společníka Václava Laurina.
09/12/2015
Laurin & Klement, díl I. - Vznik automobilového průmyslu

Laurin & Klement, díl I. – Vznik automobilového průmyslu

Meet our staff

Some people you can contact

Karen Donut

Account manager


Vitae adipiscing turpis. Aenean ligula nibh, molestie id viverra a, dapibus at dolor.

Calum McKenzie

Junior manager


Vitae adipiscing turpis. Aenean ligula nibh, molestie id viverra a, dapibus at dolor.